Genially - wideoszkolenie w edumaster.pl - cena, opinie

Genially jest narzędziem ułatwiającym pracę każdemu nauczycielowi. Dzięki niemu można przygotować niezliczoną ilość materiałów, co zwiększa opłacalność inwestycji. W trakcie szkolenia prowadzonego na Edumaster.pl dowiesz się, w jaki sposób przy pomocy platformy tworzyć angażujące, ciekawe prezentacje, które zainteresują uczniów. Poznasz tajniki przygotowywania infografik, map myśli, interaktywnych obrazków, quizów oraz gier z różnych przedmiotów. To niesamowite narzędzie zachęcające uczniów do nauki i czerpania z niej maksymalnych pokładów wiedzy.
Narzędzie Genially - wideoszkolenie

Genially.pl - wideoszkolenie - gdzie odbyć?

Wideoszkolenie Genially to świetne rozwiązanie, w które warto zainwestować, by poznać tajniki obsługi narzędzia. Na stronie Edumaster.pl dostępne jest szkolenie z Genially, w którym odkryjesz zasoby narzędzia, a także jego funkcjonalność. Udostępnia ono wiele niezbędnych i przydatnych szablonów, a dzięki niemu można w odpowiedni sposób porządkować potrzebne do przygotowania lekcji treści. Co więcej, w razie pojawienia się jakichkolwiek pytań warto zapoznać się ze stroną Edumaster.pl bądź skontaktować z jej pracownikami.

Genially (wideoszkolenie) - cena

Dostępne na stronie Edumaster.pl wideoszkolenie Genially to rozwiązanie w korzystnej, skłaniającej do zakupu cenie. Jej wysokość z pewnością nie nadwyręży budżetu zainteresowanej osoby, co spotyka się z uznaniem ze strony klientów. W celu poznania konkretnych kosztów szkolenia warto zajrzeć na stronę Edumaster.pl, gdzie znajdują się wszelkie niezbędne informacje. Dzięki nim podjęcie optymalnej decyzji nie będzie stanowiło najmniejszego problemu, co usprawni cały proces transakcji i zwiększy ogólne zadowolenie klienta.

Genially (wideoszkolenie) - Opinie uczestników szkolenia

Na wideoszkolenie Genially zdecydowałam się po namowach koleżanek, które same wzięły w nim udział. Muszę przyznać, że jestem z tej decyzji bardzo zadowolona. Wszystko zostało dokładnie wyjaśnione przez prowadzącą, dzięki czemu wiem już, w jaki sposób usprawnić swoją pracę z wykorzystaniem narzędzia.

Anna

Prowadząca wideoszkolenie genially dokładnie pokazała wszelkie kroki przy rejestracji, ale również wspaniale wyjaśniła każdą możliwość, jaką stwarza nauczycielowi korzystanie z narzędzia. Jestem bardzo zadowolony z podjętej decyzji o wzięciu w nim udziału. Dzięki wskazówkom od Pani Anny Życkiej mogłem wprowadzić nowe rzeczy do moich lekcji.

Jakub

Wideoszkolenie Genially prowadzone przez Edumaster.pl spełniło wszystkie moje oczekiwania. Jestem naprawdę zadowolona z podjętej decyzji. Nowe umiejętności, wskazówki i możliwości w prowadzeniu ciekawych, angażujących uczniów lekcji. Polecam, ponieważ to szkolenie warte każdej złotówki.

Matylda

Jestem pod wrażeniem kompetencji oraz wiedzy prowadzącej szkolenie na Edumaster.pl. Genially to naprawdę genialne narzędzie, dzięki któremu mogę przygotowywać rozmaite treści dla moich uczniów. Widząc ich zainteresowanie oraz efekty w nauce upewniam się o podjęciu dobrej decyzji.

Grzegorz